Wyszukiwarka
DOSTAWA

Korzystamy z usługi firmy kurierskiej InPost na kraj : 

15,00 zł - przedpłata na konto

20,00 zł - za pobraniem

zagranica GLS cena zależna jest od docelowego państwa.

Polityka Prywatności - RODO

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma P.H.U. SENATOR z siedzibą w Oświecimiu 32-600,ul.Dąbrowskiego 11A, e-mail: kiera@kiera.pl

W sprawach związanych z Państwa danymi proszę kontaktować się z administratorem strony www.kiera.pl e-mail : kiera@kiera.pl

Zbierane dane osobowe to :
- imię i nazwisko - służące do kontaktu w sprawie informacji danego produktu lub uslugi oraz złożenia zamówienia.
- adres zamieszkania lub adres firmy – do wysyłki zamówionego towaru lub usługi.
- nr telefonu – do kontaktu w sprawie realizacji zamówienia oraz jego wysyłki
- adres email – kontakt z klientem w sprawie zamówienia oraz wysyłki

Dane będą przetwarzane celem realizacji rozporządzenia Parlamentu Europejskiego z dnia 27 kwietnia 2016 roku o numerze 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczącego przetwarzania danych osobowych, które z dniem 25,05,2018 wchodzą w życie pod nazwą RODO.

Dane będą udostępniane firmie Apaczka R2G POLSKA SP. Z O.O. ul. F. Klimczaka 1 02-797 Warszawa jako operator logistyczny celem wysłania zamówionego towaru lub usługi przez firmę kurierską oraz dla biura rachunkowego Porowski Consulting ul. Piłsudskiego 15F ,32-600 Oświęcim celem prawidłowej realizacji usług dotyczących wystawianych faktur do rozliczenia podatkowego.

Dane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu wysłania zamówienia lub wykonaniu usługi a w przypadku wystawienia faktur na czas określony ordynacją podatkową. 

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Mają Państwo także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com